Aikataulu

Aikataulu on voimassa 6.1.2014 alkaen.

Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Turku - Kustavi

M-P

L ++

L-S

M-P ++

M-S

Turku

06.50

06.50

10.30

10.30

15.00

Raisio

07.00

07.00

10.40

10.40

15.10

Lemu th

07.15

07.15

10.55

10.55

15.25

Mietoinen KK

I

I

T

T

15.30

Taivassalo

07.45

07.45

11.25

11.25

16.00

Laupunen

08.00

08.00

X

X

X

Heponiemi

08.10

08.10

11.45

11.45

16.20

Kustavi

08.30

08.30

11.55

11.55

16.40

Sama bussi jatkaa Kustaviin päästyään takaisin Turkuun

Kustavi - Turku

M-P

L ++

L-S

M-P++

M-S

Kustavi

08.35

08.35

12.15

12.15

16.40

Heponiemi

I

I

I

I

I

Laupunen

I

I

I

I

I

Taivassalo

09.00

09.00

12.30

12.30

17.00

Mietoinen KK

09.20

09.20

12.50

12.50

17.20

Lemu th

09.30

09.30

13.00 13.00

17.30

Raisio

09.45

09.45

13.15

13.15

17.45

Turku

09.55

09.55

13.25 13.25

17.55

T = tarvittaessa
X = auto käy paikalla
I = auto ei käy paikalla
++ = 1.5 -31.9.

© 2012 - 2014 Taivassalon Auto Oy