Aikataulu

Aikataulu on voimassa 5.6.2017 alkaen.

Turku-Kustavi

M-P

S

L

S

M-P

L

M-P

Turku

10.00

10.00

10.15

14.00

14.00

15.00

16.45

Raisio

10.10

10.10

10.25

14.10

14.10

15.10

16.55

Lemu th

10.25

10.25

10.40

14.25

14.25

15.25

17.10

Askainen

I

I

I

I

I

I

17.20

Mietoinen KK

I

l

I

I

l

15.30

l

Mietoinen th

10.30

10.30

10.45

14.30

14.30

l

17.30

Taivassalo

10.55

10.55

11.10

14.50

14.55

16.00

17.50

Heponiemi

(11.40)

(11.40)

11.30

(16.30)

15.15

16.20

(P T 18.15)

Kustavi

11.15

11.15

11.45

15.05

15.25

16.40

18.05

Vuosnainen

I | 12.15

15.25

I

I

I

(….)=Kustavin keskustan kautta
I=ei aja tämän pysäkin kautta
P T=perjantaisin tarvittaessa

Kustavi-Turku

M-P

M-P

S

L

M-P

S

L

Vuosnainen

I

I

I

12.15

I

15.45

I

Kustavi

06.05

11.25

11.25

12.45

15.30

16.15

16.40

Heponiemi

I

11.40

11.40

(11.30)

(15.15)

16.30

(16.20)

Taivassalo

06.20

11.55

11.55

13.00

15.45

16.45

17.00

Mietoinen th

06.40

12.15

12.15

13.20

16.05

17.05

X

Mietoinen kk

I I l l l l 17.20

Askainen

6.50 I I I I I I

Lemu th

07.00

12.25

12.25

13.30

16.15

17.15 17.30

Raisio

07.15

12.40

12.40

13.45

16.30

17.30

17.45

Turku

07.30 12.50

12.50

13.55

16.40

17.40 17.55

(….)=Kustavin keskustan kautta
x=ajaa tämän pysäkin kautta
I=ei aja tämän pysäkin kautta

Turku-Uusikaupunki

L

S

L

S

L

Turku

10.15

12.15

14.45

16.15

19.15

Raisio

10.25

12.25

14.55

16.25

19.25

Lemu th

10.45

12.45

15.15

16.45

19.45

Mietoinen th

10.50

12.50

15.20

16.50

19.50

Y-tienristeys

10.55

12.55

15.25

16.55

19.55

Vinkkilä th

11.00

13.00

15.35

17.05

20.00

Lokalahti th

11.10

13.10

15.45

17.15

20.10

Uusikaupunki

11.30

13.30

16.00

17.30

20.30

Uusikaupunki-Turku

L

L

S

L

S

Uusikaupunki

8.00

13.10

15.00

17.10

18.30

Lokalahti th

8.15

X

15.15

17.25

18.45

Lokalahti

l

13.25

l

l

l

Vehmaa kk

l

13.35

l

l

l

Vinkkilä

l

13.45

l

l

l

Vinkkilä th

8.25 X 15.25 17.35 18.55

Y-tienristeys

8.30

13.55

15.30

17.40

19.00

Mietoinen th

8.35

14.00

15.35

17.45

19.05

Lemu th

8.40

14.,05

15.40

17.50

19.10

Raisio

8.55

14.25

16.00

18.10

19.30

Turku

9.15

14.40

16.15

18.25

19.45


I=ei aja tämän pysäkin kautta
x=ajaa tämän pysäkin kautta