Aikataulu

Turku-Kustavi

Voimassa 4.6. - 12.8.2018

M - P, S

L

S

M - P

L

M-P

Turku

10.15

10.15

14.00

14.15

15.00

16.30

Raisio

10.25

10.25

14.10

14.25

15.10

16.40

Lemu th

10.40

10.40

14.25

14.45

15.25

17.00

Askainen

I

I

I

I

I

17.10

Mietoinen th

10.45

10.45

14.30

14.50

15.30

17.15

Taivassalo

11.10

11.10

14.50

15.10

15.50

17.35

Heponiemi

11.30

11.30

(16.30)

(16.20)

(16.30) I

Kustavi

11.45

11.45

15.05

15.30

16.10

17.50

Vuosnainen

|

12.15

15.25

|

|

|

(…)=Kustavin keskustan kautta
I=auto ei käy paikalla

Kustavi-Turku

Voimassa 4.6. - 12.8.2018

M-P

M-P, S

L

M- P

L

S

Vuosnainen

|

|

12.15

|

|

15.45

Kustavi

6.00

11.50

12.45

16.05

16.15

16.15

Heponiemi

I

(11.30)

(11.30)

16.20

16.30

16.30

Taivassalo

6.15

12.05

13.00

16.35

16.45

16.45

Mietoinen th

6.35

12.25

13.20

16.55

17.05

17.05

Askainen

6.40 I I I I I

Lemu th

6.50

12.35

13.30

17.00 17.15 17.15

Raisio

7.05

12.50

13.45

17.20

17.30

17.30

Turku

7.20 13.00

13.55

17.35 17.40 17.40

(…)=Kustavin keskustan kautta
I=auto ei käy paikalla

Turku-Uusikaupunki

Voimassa 4.6. - 12.8.2018

M - P

L

M - P, S

L

S

M - P

L

Turku

7.20

10.15

12.15

14.50

16.30

17.45

19.15

Raisio

7.30

10.25

 12.25

15.00

 16.40

17.55

19.25

Lemu th

7.50

10.45

12.45

15.20

17.00

18.15

19.45

Mietoinen th

7.55

10.50

12.50

15.25

17.05

18.20

19.50

Y-tienristeys

8.00 10.55

12.55

15.30

17.10

18.25

19.55

Vinkkilä th

8.05

11.00

13.00

15.40

17.15

18.30

20.00

Lokalahti th

8.15 11.10

13.10

15.50

17.25

18.40 20.10

Uusikaupunki

8.30 11.30

13.30

16.05

17.45

19.00 20.30

X=auto käy paikalla
I=auto ei käy paikalla

Uusikaupunki-Turku 

Voimassa 4.6. - 12.8.2018

L

M-P

L

M-P

S

L

S

M-P

Uusikaupunki

8.00

8.30

13.10

14.25

15.00

17.10

18.30

19.00

Lokalahti th

8.15

8.45

X

14.40

15.15

17.25

18.45

19.15

Lokalahti

|

|

13.25

I

|

|

l

|

Vehmaa kk

I

|

13.35

14.50

|

I

l

|

Vinkkilä

I

|

13.45

14.55

|

I

l

|

Vinkkilä th

8.25 8.55 X X 15.25 17.35 18.55 19.25

Y-tienristeys

8.30

9.00

13.55

15.05

15.30

17.40

19.00

19.30

Mietoinen th

8.35

9.05

14.00

15.10

15.35

17.45

19.05

19.35

Lemu th

8.40

9.10

14.05

15.15

15.40

17.50

19.10

19.40

Raisio

8.55

9.30

14.25

15.30

16.00

18.10 19.30 19.55

Turku

9.15

9.45

14.40

15.45

16.15

18.25 19.45 20.10


X=auto käy paikalla
I=auto ei käy paikalla